2015. július 24., péntek

Start

Hát üdvözöllek, látogató.

Leszögezem, hogy sosem írtam blogot, naplót is azt hiszem 8 évesen vezettem egy kisméretű füzetben kb. 4-5 oldal erejéig.

Azért kezdtem blogot írni, mert...? Nem is igazán tudom magam sem. Félig magamnak kezdtem el, félig meg azzal a szándékkal, hogy talán találok rokon lelkeket vagy valakit, aki megmondja, hogy mekkora öntelt kókler vagyok.
Őszintén megmondom, hogy kétlem, hogy bárkit is érdekelne, hogy miket körmölök ide, viszont úgy vélem nagyon jó, ha később majd szembesülhetek a saját gondolataimmal.

Továbbá valami olyasmit is olvastam, hogy jót tesz, ha az ember időnként kiadja magából az érzelmeit.
Nem tudom, hogy ez nálam hogy fog működni, de majd kiderül.

Már most elment a kedvem ettől az egésztől, de a fenébe is, kényszeríteni fogom magam, hogy minden nap legalább egy picit próbáljak ide izzadni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése